1390

 

سال ١٣٩٠ هم رسید و با دهه ٨٠ خداحافظی کردیم. به یاد دارم زمانیکه دهه ٨٠ شروع شد تا مدتی کلمه ١٣٨٠ برام نامانوس بود...اما این نود زود خودشو جا انداخت و امیدوارم دهه خوبی باشهلبخند.

نمیدونم ما انسانها داریم به چه سمتی حرکت میکنیم...بهتر شدن یا بالعکس؟ شاید اشتباه کنم...اما هر چه به گذشته برمیگردیم انسانها انسان تر بودند..یه جورایی بی الایش تر..صادق تر..قابل اعتماد تر...اما مگه انسانها کی هستن؟ همین من و تو و انها...و جالب اینجاست که هر کدوم از ما خودمونو خوب میبینیم و این دیگران هستن که صد رنگند و....

شاید هم فاصله گرفتن زندگی از سادگی و اشتیاق داشتن دنیای رنگارنگ ساخته  همین بشر دوپا ..ناخوداگاه درون مارو هم از سادگی جدا میکنه و صد رنگ میشیم!!!

در هر حال به خاطر گل روی عادل فردوسی پورلبخند هم که شده این سال مبارک ٩٠ رو به فال نیک میگیریم...سالی باشه برای حرکت به سمت خوبی..نیکی..زیبایی و عشق !!

/ 1 نظر / 27 بازدید
لادن

سلام سپیده جون. خیلی خوشحالم از آشنایی با شما و امیدوارم خوب و خوش باشی در کنار گلهای زندگیت. ممنون از لینکت. من هم لینکت کردم. خوشا به حالت که تو گرما هستی من که یخ زدم اینجا از سرمااااااااا[چشمک] شاد و برقرار باشی گلم