گل من

دخترکم اینروزها سخت مشغول تمرین ایستادنه,به هر چی که دستش برسه آویزون میشه که خودشو بلند کنه از میز و صندلی گرفته تا سر و کول بنده.خلاصه که یه ثانیه هم نمیشه ازش غافل شد خیلی خطرناکه,مدام از زیر میز و دور و بر گلدون و کمد و....جمعش میکنم و باز روز از نو روزی از نو.

تازه یاد گرفتـه که به طرز فجیعی جیغ بکشه همیشه دلم میخواست بچه هاییو که جیغ میکشن بزنم حالا یه نوبرش نصیب خودم شده.به اضافه اینکه دو تا دندونای بالاشم دارن در میان و حسابی همه جا و از جمله من بیچاره رو تف مالی میکنه,هفته دیگه نه ماهه میشه اما هنوز غذا درست حسابی نمیخوره فقط پنیر از همه نوعش فتا,خامه ای,,,,,,,,,در ضمن به من میگه نانا به غذا میگه ماما.

از خدا میخوام که همیشه و همه جا نگهدار و همراهش باشه!!
/ 13 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خاطره

راستی عاشق اين دو تا دندون در آوردن بچه هام....از هميشه ناز تر ميشن... ولی انصافا نگهداری و مراقبت از بچه نو پا خيلی سخته... مراقبش باش...

صوفی

سلام مرسی که به من سرزدی با اجازه لينکت می کنم و نازدونه گل را از طرف من ببوس

سپيده

صوفي جان ممنون تو هم دختر گلتو ببوس خاطره جان زمان هميشه ميگذره چه تو شاديها و چه غمها ماهيت اين دنيا گذرا بودنشه

ساندی

سلام عزيزم آخی نازی...چه با نمک می خنده اين خوشگل خانم...از طرف من ببوسش

وروجک - سفرنامه مجارستان

عزيزم .... انشالله که زنده و سالم باشه حسابی ببوسش و مراقبش باش ... بگذار راه بيفته تازه شروع مشکلات جديده ولی اين روزها با تمام سختيهاش خيلی زود ميگذره ...... خوش باشی ...

ماما هانا

سلام مرسی از حضورت ماشاء الله کوچولوتون هر روز قشنگ تر و نازنين م ی شه. اسپند يادت نره. هانا هم داره سعی می کنه راه بيافته. و البته آب دهانش هم جاريه برای درآوردن دندون. هميشه شاداب و تندرست باشيد.

آنی

کلی سر اين يه تيكه خنديدم:به من ميگه نانا به غذا ميگه ماما خدا براتون حفظش كنه .مامان بابا مهربونشم برای اون

جمال

کاش ميشد يه ماچ آبدار به لوپش بکنم [